if_photoif_put_inmenu
МІЗОЛ ТОВ
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 299-58-37 Показати

Матеріали для покрівлі - розбираємо по етапах і частинам

12 вересня 2013

Чому не існує ідеального покрівельного матеріалу?

Асортимент покриттів для покрівлі величезний, у кожного з них свої особливості. Справа не тільки в естетичному розмаїтті і ціною. Як вибрати  матеріал для даху - підкаже сам будинок. Найчастіше особливості будівлі або місцевості теж розставляють пріоритети. Та й переваги можуть  перетворитися на недоліки, якщо матеріали для покрівлі обрані без знання їх особливостей.
Розглянемо докладніше найпоширеніші покрівельні матеріали для скатних дахів житлових будинків.

Черепичні покрівлі (жорсткі).

Керамічна, цементно-піщана, полімерпіщана черепиця - матеріали для даху зі схожими характеристиками, але в різних цінових сегментах  і з відмінностями в технології виробництва.

Особливими перевагами володіє натуральна черепиця. Це: довговічність, екологічність, великий вибір форм і кольорів. При дотриманні особливостей  технології монтажу підходить для найпоширеніших ухилів скатів - 20-60 градусів.

Особливості:

- Значну вагу вимагає посилення каркасу даху. У той же час під власною вагою черепиця добре протистоїть вітровим навантаженням.

- важливий точний розрахунок кроку обрешітки при монтажі.

Полегшує укладання безліч добірних елементів для вентиляції, снігозатримання і примикання скатів. Говорячи про те, як вибрати матеріал  для даху, варто згадати, що витрати на натуральну черепицю окупаються за рахунок економії при експлуатації ...

Повну статтю про види покрівельних матеріалів та їх порівняльних характеристиках читайте на сайті.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×